Designerské studio Lion– Brand & Story
bude součástí Vaší strategie, Vašeho příběhu.
Design precizní v detailu, přesvědčivý v celku.

Správný design poznáte na první pohled. I na každý další. Můžete ho vidět, vnímat, cítit, ale především víte, že funguje. Vykresluje, zdůrazňuje a komunikuje charakter Vaší značky. Proto Vás chceme poznat. Nezajímá nás jen zadání, nežádáme souhlas, ale rozhovor. Spojíme Váš charakter, záměry, cíle a příběh s našimi zkušenostmi, prací a vizemi. A dáme tak vzniknout osobitému designu, který bude přesně takový, jaký má být.

Synergie trendů a osobitosti

Každý klient je pro nás partnerem. Každý projekt bereme s plnou pozorností, empatií a energií. Před ideálním designem stojí porozumění a analýza kontextu vaší značky. Dlouhodobě spolupracujeme s většinou klientů, budujeme profesní partnerství. Jsme součástí značkové evoluce a umíme ji podporovat nebo vytvářet. Pro nás je cesta důležitější než vrchol.

Každý projekt a rozhovor je pro nás zkušeností a sebereflexe. Umíme se za projektem maximálně angažovat, ale také rozpoznat, kdy není přínosný. Nekladejme obchod před kvalitní výsledek. Jsme precizní, kreativní a funkční.

Design je náš život

Spojili jsme talent s byznysem, intuici vytříbili zkušenostmi. Inspiraci vidíme v každém okamžiku. Naše práce nemá začátek a konec, řešení hledáme a nacházíme neustále. Design pouze netvoříme, žijeme jím. Jsme hrdí na to, co jsme za dobu své existence vytvořili, vážíme si každé spolupráce, které jsme byli součástí. A do každodenní práce vkládáme veškeré své know how. I tak se ale neustále učíme, pozorujeme, vyvíjíme se. Milujme příběhy
a rádi je barvitě vyprávíme. A zajímá nás ten Váš.

Lion Brand & Story, partner pro Váš branding a packaging.

Next work

Simply Fresh pomazánky

Orkla

Simply Fresh pomazánky

Popradský

Baliarne obchodu

Popradský

BIG SHOCK! LIMITED EDITION

BIG SHOCK!

BIG SHOCK! LIMITED EDITION

© LION Brand & Story